Profidea dla kobiet

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://profideadlakobiet.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

W szczególności pod naszymi tekstami znaleźć możesz komentarze obsługiwane przez Facebook’a. Aby móc pozostawić komentarz potrzebujesz konta na platformie Facebook, które podlega jego polityce prywatności.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk i cookies

Jeśli Twoja przeglądarka umożliwia ustawianie ciasteczek, to nasza witryna może ustawić ciasteczka pozwalające stwierdzić czy np. już kiedyś u nas byłaś bądź jak często nasz odwiedzasz w oparciu o narzędzia udostępniane przez platformę Google Analytics. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w dokumencie: Jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn i aplikacji naszych partnerów.

Z kim dzielimy się danymi

Poza wymienionymi powyżej firmami z których usług korzystamy nie udostępniamy nikomu żadnych danych.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli dodałeś komentarze w tej witrynie za pomocą wtyczki komentarzy, możesz zażądać od Facebook skasowania takiego komentarza (w naszej możliwości jest jedynie ukrycie go z publicznej widoczośności, ale nie jest to tożsame ze skasowanem go i usunięciem metadanych jego powstania). Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Komentarze są przesyłane do baz danych Facebook, statystyki działalności na stronie do baz danych Google.

Nasze dane kontaktowe

Możesz się z nami kontaktować pod adresem wyprawy@profidea.pl