Profidea dla kobiet

Rowery elektryczne

Podglądając na testach, górskich trasach w Hiszpanii i Austrii widzimy 3 główne zastosowania dla rowerów elektrycznych (e-bike’ów).

Dla KOBIET – zawsze nadążą za swoim mężczyzną bez względu na to czy jedzie na szosie czy na mtb (niektórym Panom posiadanie elektryka też czasami pozwoli utrzymać koło swojej Pani). Takie obrazki oglądałyśmy w Calpe zwłaszcza wśród par w zacnym wieku. Pan na szosie – Pani na e-biku. Prędkość może rozwinąć do 45 km!

Dojazd do pracy – tanio, zdrowo i ekologicznie. Pamiętajcie że już jest przygotowywana podwyżka parkowania samochodem w mieście.

Trzecie zastosowanie, które mnie osobiście bardzo kręci i myśle z Panem Mężem o tym coraz częściej to elektryk mtb. Cichy silnik, niesamowita moc pod każdym ruchem korbą i miliony nowych szlaków gdzie normalnie nigdy nie dojadę. Testowałam ten rower w konkretnych górach i powiem tylko tyle – banan cały czas na twarzy! Trzeba się nauczyć wykorzystywać jego moc tam gdzie jest to potrzebne.

Rowery dostępne na zamówienie u nas firmy Specialized jakie chcecie: miejskie, górskie hardtaile, fulle, na grubych oponach, aluminiowe albo karbonowe. Jedno jest pewne – świetna alternatywa dla osób po kontuzjach, z problemami z kolanami. Jako bikefitter polecam! Nie zapomnijcie tylko na nim ustawić pozycji bo zasady te same :).

Komentarze